Kendimce geziyorum, görüyorum ve yazıyorum..

Hobilerimden bahsettiğim kişisel siteme hoşgeldiniz.

Popüler Yazılarım

Yazılardan Haberin Olsun!

Sayaç

Blogger tarafından desteklenmektedir.

4 Eylül 2016 Pazar

Barbaros Koyu

Kalabalık misafirlerin ayrılışından sonraydı, Barbaros Koyu'na gidişim. Fakat öncesinde, misafirleri uğurlayıp eve girdikten sonra evden çıkmadan son defa sevdiğim müziklerden dinledim. 60+15'lik çantaya gece kamp yapacağım için çadırı, tulumu, mat vs gerekli eşyaları doldurdum. Çadırı hazır sanıyordum fakat çadır terasta kuruluydu. Tam da öğle saatleriydi. Güneş tepede olduğu için çadırı güzelce toplayıp çantasına koymadan elbise gibi katlayıp çantaya tıktım. Zaten çok şey almayacağım için çantanın bunu kaldıracağını biliyordum.

Geceyi bekleyiş temalı 9 numara bakışım


Petrol istasyonuna gidip motosikletin yakıtını tamamlayıp Barbaros Koyu'na koyuldum. Koya vardığımda tanıdığım bir çok kişi ordaydı. Gece boyunca çok keyifli zaman geçirdik. Bol bol sohbetler, ateşte demlenen semaver çayı. O semaver için kaç defa  dağa çalıp odun toplamaya gittik. Kamp boyunca çeşitli yerlerden çok güzel insanlarla tanıştım. Yeni insanlarla tanışmaki güzelleriyle tanışmak çok mutluluk verici.

İlk günün ardından ikinci gün kahvaltılar edildi, denizde yüzüldü ve tabiki yine sohbetler edilip Aynalıgöl Mağarası'na gidildi. Mağaranın diğer adı Gilindire Mağarası olarak geçiyor. Bu mağara ve ordaki gezim hakkında ayrı bir yazı yazmayı planlıyorum. Sanırım diğer yazı da o olacak. Buraya da bir bağlantı koyacağım. Ayrıca fotoğraf için Şule'ye teşekkür ederim.


0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2011 - Hergün bayram | Hobilerimden bahsettiğim kişisel siteme hoşgeldiniz.