Kendimce geziyorum, görüyorum ve yazıyorum..

Hobilerimden bahsettiğim kişisel siteme hoşgeldiniz.

Popüler Yazılarım

Yazılardan Haberin Olsun!

Sayaç

Blogger tarafından desteklenmektedir.

24 Mayıs 2015 Pazar


Geçen yaz sonunda satın aldığım Deuter Aircontact 70+15 lt çantayı bu zamana kadar kullanıyordum. İstanbul'da yaşamadığım içinbu tür outdoor ürünleri deneyerek alamıyorum. Sevgili arkadaşım Melih'in tavsiyeleriyle almıştım o çantayı. Çok da anlamıyordum bu sektörden. İnternetten sipariş ettim ve çanta geldiğinde çok sevinmiştim. Kahverengi, haki renklerinde bir çantaydı. Deuter'in  tartışılmaz kalitesiyle tanışmıştım. Ayarlanabilen sırt kısmı, üç taraftan açılabilen çanta, fazla da uzatmayayım.

Fakat 70+15 lt kapasiteli bu çanta bana kullanışsız gelmeye başladı. Çünkü otomobillere ya da minibüslere inip binerken pek bir rahat olmuyordu. Ardından bu çantanın yerine başka daha küçük bir modele geçmeliydim. Geçenlerde internetten tanıştığım birisine çantayı sattım.

Araştırmalarıma rağmen böyle bir çantayla deneyim edinmiş birisi olarak başka çantalar cazip gelmedi. North Face, Millet, Husky, Timberline vs internette incelemelerime rağmen gönlümde yer etmedi. Ardından baktım ki yine bana Deuter yolu gözüktü.

Deuter Aircontact Pro 60+15

Tekrardan Deuter'a devam edeceksem Aircontact Pro modellerine terfi etmeliydim. Araştırmalarım sonucunda 2015 model almaya karar verdim. Aslında 50 lt civarında bir Aircontact pro almayı planlıyordum. Fakat 2015 modellerde erkek modellerinin 60 litreden başladığını gördüm. Bu sebepten 60+15 lt modelinden sipariş verdim. 2015 modeli Gri ve mavi renklere sahip ve birçok özelliklere sahip. Çantayı birkaç gün önce sipariş verdim. Ama henüz  teslim alamadım. Kargonun gelmesini bekliyorum. Gelir gelmez birebir kendi gözümden incelemelerin ve tespitlerimi yapacağım. Takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

2 yorum:

  1. Hem pro hem de normal modelini kullanan biri olarak sizden kullanıcı deneyimlerini ve karşılaştırmaları bekliyoruz. Ben de pro modelinin 70+15 modelini kullanıyorum. 2015'te 70+15 üretmemeleri ilginç olmuş.

    YanıtlaSil
  2. Şöyle yeniden anlatayım. Erkekler için Aircontact Pro modellerinde sadece 60+15 ve 70+15 olarak üretilmiş. SL yani kadın modelleri ise 55+15 ve 65+15 olarak sınırlandırılmışlar. Mutlaka inceleyip yayınlayacağım.

    YanıtlaSil

Copyright © 2011 - Hergün bayram | Hobilerimden bahsettiğim kişisel siteme hoşgeldiniz.